Monitorimi i zemrës

Monitorimi kardiak në përgjithësi i referohet monitorimit të vazhdueshëm të aktivitetit të zemrës

 

Pacientët

 Pacientët kanë të drejtë morale dhe ligjore për të marr vendime në lidhje me kujdesin e tyre shëndetësor

 

Shërbimi Emergjent

Kavajahospital posedon edhe stafin profesional për raste emergjente si dhe trajtimin e tyre 

 

Udhëzime Psikologjike

Kërkesa për dhënien e ndihmës psiko-sociale përgjatë periudhës së shtrimit në spital  vjen nga mjeku kurues i spitalit

Shërbimet  

 • Kirurgji Torakale
  Kirurgji Torakale

  Kirurgji torakale Vizita Specialistike nga ana e Kirurgut Torakal Ekzaminimi sistematik i gjirit Mastectomia (heqja e gjirit) Fibroadenomat e gjirit Drenazha torakale Torakotomia Diagnostifikimi i sëmundjeve të...

  Ortopedi – Traumatologji
  Ortopedi – Traumatologji

  Shërbimi Ortopedik në Kavaja Hospital ofron trajtim të sëmundjeve dhe lëndimeve osteomuskulare me metodat moderne, të bazuara në rezultatet klinike. Shërbim 24 orë Vendosja e protezave në gju dhe kërdhokull të prodhuesve më të njohur botëror Përdorimi i implanteve më të avansuara Trajtimi i frakturave dhe lëndimeve me metodat më moderne Trajtimi i frakturave dhe lëndimeve te fëmijët me metodë të mbyllur (pa operacion klasik) Për të gjitha këto ju garantojme çmimet më të lira dhe shërbimin më të mirë në Kosovë dhe rajon!

  Maksillo Faciale
  Maksillo Faciale

  Aplikimi i implanteve dentare Korigjimi i anomalive të nofullave Aplikimi i botoxit dhe acidit hialurink Largimi i tumoreve të fytyrës, gojës dhe nofullave Heqja dhe rregullimi i dheëmbëve me anestezion total Intervenimet kirurgjike te thyrjet e eshtrave të fytyrës

  Kirurgji Plastike
  Kirurgji Plastike

  Kirurgji plastike Vizita specialistike nga ana e Kirurgut Plastik Rhinoplastica (korrigjim i hundës) Korrigjimi i veshëve Liposuccioni (heqja e dhjamit) Mastopexia, reduktimi i gjinjëve, implantimi i implanteve të silikoni në gji Injektimi i Botox-it (fryrja e buzëve, mollëzave etj)

 • Laboratori
  Laboratori

  Kryejmë të gjitha analizat: hematoloogjike, biokimike hormonale dhe imunologjike

  ORL
  ORL

  ORL Vizita Specialistike nga specialisti i ORL-së Operacioni i tonsillave (bajameve) Korrigjimi i devijimit të septumit të hundës Struma (gusha)

  Kirurgji Vaskulare
  Kirurgji Vaskulare

  Ekzaminimi sistematik i enëve të gjakut Ekzaminimi i enëve të gjakut me ECHO Dopler Operacioni i venave varikoze (venat e fryra) Operacioni i strumës (gushës) Fistulat arterio venoze për hemodializë (rekunstrukcioni dhe...

Udhëzime Mjekësore  

Sindromi i Tunelit Karpal

Sindromi i Tunelit Karpal

Je duke punuar në kompjuter, duke e injoruar mpirjen e gishtërinjëve dhe shuplakës që zgjat për një kohë. Përnjëherë, një dhimbje therrëse e përshkon kyçin e dorës dhe përcillet përgjatë...

Shërbimi Ortopedik

Shërbimi Ortopedik

Shërbimi Ortopedik në Kavaja Hospital ofron trajtim të sëmundjeve dhe lëndimeve osteomuskulare me metodat moderne, të bazuara në rezultatet klinike. Shërbim 24 orë Vendosja e protezave në...

Fjala e Mjekut  

 • Kavaja Hospital është spitali kirurgjik i cili ofron të gjitha shërbimet specialistike kirurgjike të të gjitha llojeve me posedim të laboratorit dhe imazhërisë, të gjithat në një vend. Poashtu Kavaja Hospital ofron shërbime të kualitetit të lartë, me një aparaturë dhe teknoogji inovative dhe më të avansuar.
  ASS. DR. Floren Kavaja DR. SCi.ASS. DR. Floren Kavaja DR. SCi.

  Kavaja Hospital

 • My doctor offered me a very effective treatment and I really did feel significant improvement really soon. I followed all the prescriptions and now I feel great. Greatly thankful to all the staff, and I would definitely recommend this medical center to anyone who medic aid. Fantastic service and really helpful and caring personnel. I was impressed by pleasant atmosphere and the general assistance.
  Gregory NewmanGregory Newman

  27 years

 • If you are choosing a medical center, Medicure is the one I would recommend. Here you are offered medical treatment of a reliable quality, and a full range of services is offered by a team of professional doctors. Caring staff, new equipment and helpful therapy – definitely, this is a medical center of my choice!
  Paula McKenziePaula McKenzie

  39 years old

 • Lorem ipsum dolor sit amet, usu id dignissim consectetuer, lorem graece cotidieque vel ex, ferri labitur id nam. Ne cum legere everti consetetur, cu nec doctus appellantur.
  Rebecca Martins3Rebecca Martins

  29 years

 • Lorem ipsum dolor sit amet, usu id dignissim consectetuer, lorem graece cotidieque vel ex, ferri labitur id nam. Ne cum legere everti consetetur, cu nec doctus appellantur.
  Jeff BlakeJeff Blake

  37 years

 • Lorem ipsum dolor sit amet, usu id dignissim consectetuer, lorem graece cotidieque vel ex, ferri labitur id nam. Ne cum legere everti consetetur, cu nec doctus appellantur.
  Fredrick KeenFrederick

  52 years

Mjekët

avdylkrasniqi
Prof. DR. Avdyl Krasniqi DR. SCI.

Kirurg i Pergjithshem - Kirurg Abdominal

facebooktwitterskypelinkedin